ایجاد نظرسنجی در تلگرام

یک راهکاری راحت برای ایجاد یک نظرسنجی عالی در چت، کانال و گروه تلگرام

در مدرسه تلگرام نگارش در مورد ربات‌ها مطالبی نوشته شد، حتی چگونگی ساخت ربات‌ها و بهترین ربات‌ها معرفی شدند.

در اینجا می خواهیم با استفاده از یک ربات نظرسنجی‌های مختلفی در کانال و گروه‌ها قرار بدهیم. ربات‌های برای انجام این، کار البته مشهورترین‌شان @vote و @like هستند. از قابلیت‌های ناب این ربات‌ها شمردن تعداد رای‌ها و نمایش آن به شما است. به علاوه به صورت درصد نظرها را نیز بیان می‌کند.

با یک نظرسنجی توپ کانال‌تان از شکل «من میگم تو گوش کن» یک خورده در می‌آید، و به کاربرانتان یه کوچولو اجازه نفس کشیدن می‌دهید. البته می‌توانید از نظرسنجی‌ها در گروه‌ها و چت با دوستانتان استفاده کنید.

در گام اول، آخرین نسخه تلگرامی را از مدرسه تلگرام نگارش دانلود کنید. البته برای تلگرام کامپیوتر از این لینک استفاده کنید. (البته اگر آخرین نسخه دارید نیازی به دانلود دوباره‌اش نیست)

در گام دوم شما باید با ربات دوست شوید. برای این کار روی این آدرس کلیک کنید، یا در پیام‌رسان تلگرام‌تان vote@ را ارسال کنید و سپس آن را لمس کنید. با این کار شما وارد صفحه گفتگو با این ربات می‌شوید.

مرحله سوم زدن استارت برای راه افتادن است. به راحتی روی START بزنید تا راه بیافتید.

پس از زدن استارت، ربات شروع به کار می‌کند و متنی به شما می‌فرستد که در آن از شما می‌خواهد عنوان یا سوال نظرسنجی را بفرستید. خوب دیگر واضح است چه کنید، عنوان نظرسنجی را برایش بفرستید و اینقدر اذیتش نکنید.

خوب، حالا که عنوان گروه را فرستادید، فوری یک پیام دیگر می‌آید که پاسخ اول را بفرستید. به زبان رباتی یعنی (لطفا به من گزینه پاسخ اول را بفرستید)

بعد از اینکه پاسخ اول را فرستادید از شما می‌خواهد تا پاسخ گزینه دیگر را بفرستید. (خوب، حالا پاسخ گزینه دیگر را برایم بفرست)

بعد از فرستادن پاسخ گزینه دیگر، پیامی از طرف ربات برایتان ارسال می‌شود و از شما می‌خواهد هر چند تا گزینه دیگری که دوست دارید اضافه کنید. پس از اینکه همه گزینه‌های دلخواه‌تان را اظافه کردید /done را به این ربات بفرستید تا بفهمد که کارتان تمام شده است.

وقتی که /done را ارسال کردید، ربات کوچولو پیام نظرسنجی را به شما می‌فرستد.

در پایین پیام نظر سنجی یک گزینه است به نام Publish poll یعنی انتشار نظرسنجی، با این گزینه کلیدی می‌توانید نظرسنجی برای دوستانتان بفرستید.

هوررررا، دوست رباتی شما، یک نظرسنجی فوق‌العاده عالی برایتان تهیه کرده است.

مطالب مرتبط

مجموعه کامل استیکر فارسی برای تلگرام و آموزش چگونگی ساخت استیکرها

دانلود تلگرام برای کامپیوتر، تمامی نسخه‌های ویندوز، لینوکس و مک

تمام چیزهایی که باید از موبوگرام بدانید به علاوه دانلود رایگان موبوگرام

دانلود تلگرام برای گوشی‌های جاوا و سیمبین

2 thoughts on “یک راهکاری راحت برای ایجاد یک نظرسنجی عالی در چت، کانال و گروه تلگرام

 1. سلام

  ممنون از سایت شما

  به نظر شما ممبر واقعی تلگرام خرید کنم خوبه یا در کانال ها تبلیغات کنم
  و یک سوال دیگه , اگر خرید ممبر فیک انجام بدم کانالم مسدود میشه ؟

  • سلام، در رابطه با خرید ممبر باید بدانید، این افزایش عضو چطوری کار می‌کنه، بسیاری از ارائه دهنده‌های این سرویس‌ها از نرم‌افزارهایی استفاده می‌کنند که تا ۵۰ هزار عضو را به یک کانال اضافه می‌کند اما این‌ها عضو‌های واقعی نیستند بلکه تنها چیزی شبیه ربات‌ها هستند. بسیاری از این نرم‌افزارها به رایگان در وب یافت می‌شوند.
   اگر خواستید بخرید حتما از فروشنده بپرسید چگونه و چه شکلی این کار را برای شما می‌کند. آیا از این نرم‌افزارها استفاده می‌کند، یا به شکلی مانند اسپم افراد زیادی را وارد کانال می‌کند، که در این صورت مطمئنا این افراد کانال‌تان را ترک می‌کنند.
   اگر کانال شما یک کانال خوب است، من به شما تبلیغات را پیشنهاد می‌کنم، چون در این صورت مطمئنا عضو واقعی به دست می‌آورید. برای اضافه شدن اعضا حالا هر چند غیر واقعی می‌توانید از همین نرم‌افزارهای رایگان استفاده کنید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: