استفاده بهینه از تلگرام

با چند تا ترفند ساده با اینترنت خوری تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی مقابله کنید

این شبکه‌های اجتماعی یک بدی بسیار بدی دارند، نه منظورم دور شدن از رابطه واقعی و اینجور چیزا نیست (گرچه این‌ها گاهی وقت‌ها معضل است)، به غیر این ها این شبکه‌ها شارژ اینترنت‌تان را یک هویی خالی می‌کنند.

بعضی‌ها دیوانه‌وار با فرستادان چند صد عکس و فیلم و پیام (گاهی وقت‌ها چند هزار — هستند بعضی‌ها) دیگر چیزی از اینترنت‌تان را باقی نمی‌گذارند، البته خود دنیای گروه‌ها و کانال‌ها هم جای خودشان هستند.

دراین نوشته از سری نوشته‌های مدرسه تلگرام نگارش، ترفندی را خواهیم آموخت که با این ویژگی اینترنت خوری شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام مقابله می‌کند.

راستی اگر اینترنت رایگان استفاده می‌کنید (که البته خوش به حالتون) باز هم باید از این ترفند‌ها استفاده کنید، چون حافظه گوشی محدود است، و بعد از یک مدت به دلیل پر شدن زیاد، کند می‌شود و هنگ می‌کند.

اگر از تلگرام استفاده می‌کنید، به راحتی می‌توانید به قسمت تنظیمات تلگرام بروید و از آنجا گزینه automatic download setting را انتخاب کنید، و گزینه‌هایی که نیاز ندارید خودکار دانلود شوند تیک شان را بردارید.

راهکار دوم تنظیم کردن میزان استفاده در گوشی است که در زیر آماده است.

اولین کاری که باید بکنید رفتن به تنظیمات گوشی و انتخاب گزینه ی Data usage است.

5344434_574

دراین قسمت، نرم‌افزارهایی که می‌خواهید دسترسی آنها به طور خودکار به اینترنت قطع شود را انتخاب کنید، و سپس به انتهای صفحه بروید و گزینه‌ی Restrict background data را فعال کنید.
تمام شد. البته راهکارها در این نوشته، باز در مدرسه تلگرام ترفندهای ناب دیگری را خواهید آموخت

مطالب مرتبط

کالگرام خوب یا بد; برنامه‌ای برای افزودن ویژگی صوتی به تلگرام; همراه دانلود

یک راهکاری راحت برای ایجاد یک نظرسنجی عالی در چت، کانال و گروه تلگرام

۱۰ تا از بهترین ربات‌های ۵ ستاره تلگرام

ربات‌ها در تلگرام: تمام چیزهایی که باید از بات و ربات تلگرام بدانید

دانلود تلگرام برای گوشی اندروید، آیفون و آیپد، و ویندوز فون

دیدگاه‌تان را بنویسید: