آهنگ جدید

۵ روش برای یافتن آخرین موسیقی‌های منتشر شده‌ای که دوست‌شان داریم

پیدا کردن آهنگ‌های جدید به مانند یک کار بزرگ می‌ماند. سایت‌های زیادی هستند که ادعا می‌کنند آخرین‌ آهنگ‌ها را منتشر می‌کنند. اما بیشتر این‌ها، حرفشان تنها ادعا است.

برای یافتن آخرین موسیقی‌های دوست‌داشتنی و محبوب به یک ابزاری ساده، سریع و جذاب نیاز داریم. در اینجا دست‌یافته‌هایم که لیستی از ابزارهای وب برای یافتن آخرین‌ آهنگ‌های جدید است را می‌گذارم.

۱. یک روز یک آهنگ (ایمیل): یک آهنگ جدید، هر روز، در صندوق ایمیل شما

این وبسایت ابتدا یک وبسایت کوچک سرگرمی بود، که چند تا دوست دور هم جمع شده بودند و قرار گذاشتند هر روز یکی آهنگ جدید را از طریق ایمیل به دوستان دیگر معرفی کند. اما سپس رایان هوور روی این سایت سرمایه گذاری و این سایت یکی از سایت‌های بزرگ در زمینه آهنگ شد.

discover-new-music-a-song-a-day-1

با ثبت‌ نام در این سایت هر روز یک ایمیل حاوی یک آهنگ جدید برایتان فرستاده می‌شود. زیبایی کار این سایت به این است که آهنگ‌ها توسط انسان برای شما فرستاده می‌شود نه به وسیله یک الگوریتم کامپیوتری. یک انسان مجموعه‌ای از آهنگ‌هایی که فکر می‌کند زیبا و دست‌داشتنی است را پیدا می‌کند و به شما می‌فرستند. این چیزی است که شما را وادار می‌کند تا از یک روز یک آهنگ لذت ببرید. البته آهنگ‌ها عالی و جدید هستند.

۲. RCRDList (ایمیل): هر روز یک آلبوم جدید

بعضی از هنرمندان روی تک آهنگ تمرکز می‌کنند بعضی‌ها هم روی آلبوم. در این جهان تک آهنگ پسند، تاثیر موضوعی گوش دادن به آهنگ‌ها را از دست داده‌ایم . RCRDList  دوباره این لذت را به ما برمی‌گرداند.

discover-new-music-rcrdlist

این سایت هر روز آلبوم‌های جدیدی که باید به آن گوش بدهید و لذت ببرید برایتان می‌فرستند. به جای اینکه لیست تصادفی از آهنگ‌ها را گوش کنید، با گوش کردن به یک هنرمند و نوازنده در مسیر رفتن به سر و کارتان واقعا می‌فهمید خواننده چه می‌گوید و چه می‌خواهد بگوید. این بهترین روش برای کشف یک خواننده محبوب است.

۳. Trbble (وب): گوش دادن به بهترین بخش هر آهنگ

Lynyrd Skynyrd یکی از مشهورترین گروه‌های راک است. آهنگ معروف Freebird چیزی حدود ۱۰ دقیقه است. بنابراین گوش دادن به چند تا آهنگ به این طولانی واقعا سخت است. این سایت کار شما را با گوش دادن به بهترین قسمت هر آهنگ آسان ساخته است.

discover-new-music-trbble

Trbble به کاربران اجازه می‌دهد تا «بهترین» بخش یک آهنگ را آپلود کنند. تست خلاصه‌ای از آهنگ‌ها، روش خوبی برای یافتن بهترین آهنگ‌ها است. می‌توانید بهترین قسمت‌های هر آهنگ را گوش بدهید و بعد آهنگ‌هایی را که کامل باید گوش بدهید را انتخاب کنید.

Trbble بر یک سیستم مبتنی بر نظر کاربران کار می‌کند، که می‌تواند در بلند مدت مشکلات خودش را داشته باشد. اما اکنون بسیار خوب آهنگ‌ها را پیدا و گزینش می‌کند.

۴. پیشنهادات موسیقی نینجا (وب): تولید لیست پخش خودکار مبتنی بر خواننده

یک گروه موسیقی که متناسب با خلق و خوی‌تان است را می‌شناسید، نمی‌خواهید دیگرهایی که شبیه این گروه هست را پیدا کنید؟ با استفاده از پیشنهادات موسیثی نینجا لیست پخشی از خوانندگان شبیه به هم برایتان آماده می‌شود.

discover-new-music-music-suggestion-ninja

این روش خوبی برای شخصی‌سازی لیست پخش بر اساس نوع خلق و خوی شما است. بهترین نتایج همراه با امکانات دیگر به شما ارائه می‌شود. شما حتی نیاز به ثبت نام در این سایت ندارید.

۵. تون‌فایند (وب): یافتن موسیقی‌های فیلم‌ها و برنامه‌های تلوزیونی، حس واقعی را بیابید

احتمالا وقتی که دارید فیلم مورد علاقه‌تان را می‌بینید آهنگ‌هایی در آن پخش می‌شود. تون‌فایند جایی است است که شما آهنگ فیلم مورد علاقه‌تان را پیدا می‌کنید.

این سایت خودش آهنگ‌های هر فصل فیلم را لیست می‌کند، و همین‌طور هر صحنه را توصیف می‌کند. بنابراین دقیقا آنچه می‌خواهید را می‌توانید پیدا کنید.

آهنگ جدید

 

این‌ها سایت‌های خارجی برای یافتن موسیقی‌های خارجی هستند. به نظر شما برای یافتن موسیقی‌های ایرانی باید از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: