پاور پوینت برنامه‌ریزی منابع سازمانی ابری: درس روش تحقیق و سمینار

این پاور پوینت در مورد برنامه ریزی منابع سازمانی ابری تهیه شده است. در این فایل به دو مبحث برنامه ریزی منابع سازمانی و رایانش ابری به طور مفصل پرداخته شده است. اکثر اسلایدها دارای تصاویر مرتبط هستند. از فونت نوت‌ها حداکثر استفاده را شده تا به طور کامل آنچه را که در هر اسلاید آمده را واضح توضیح دهند، و در پایان هر فوت نوت نام منبع استفاده شده ذکر شده است. همه این کارها انجام شده تا شما تنها با خواندن همین پاور پوینت موضوع را به خوبی یاد بگیرید و یک ارائه قدرتمند ارائه بدهید.

با اینکه پاور پوینت برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد تهیه شده است، اما می‌تواند یاریگر بسیاری از کاربران مقطع کارشناسی نیز باشد.

قیمت این پاور پوینت ۵۰۰۰ تومان است. که پس از پرداخت لینک دانلود به ایملتان ارسال می‌شود و همچنین در صفحه نمایش داده می‌شود.

۵۰,۰۰۰ ریال – خرید

 

یکی از دروسی که باید در مقطع کارشناسی ارشد بگذرانید، درس روش تحقیق و سمینار است. در این درس شما بایستی اصول تحقیق کردن را یاد گرفته و خود را برای پایان‌نامه و پس از آن برای کارهای پژوهشی آماده کنید. در پایان این درس استاد شما از شما می‌خواهد که یک فایل پاورپوینت حداکثر ۳۰ اسلایدی در رابطه با یک موضوع پژوهشی تهیه کرده و ارائه بدهید.

گاهی وقت‌ها تهیه این فایل مشکل می‌شود، دلیل آن را می‌شود در آموزش‌های نادرست اساتیدی که برای روش تحقیق تدارک دیده شده یافت، و یا هم دانشگاه‌های مانند پیام نور که همه چیز به غیر حضوری ختم می‌شود استاد و دانشجو فرصت یاددهی و یادگیری انجام پژوهش را نداشته باشند. همه این‌ها باعث می‌شود که دانشجو روش تحقیق را به خوبی یاد نگیرد، و در نتیجه نتواند آن فایل پاور پوینت را به درستی تحویل بدهد. البته نتایج ناگوارتری هم در راه هستند که یکی از آنها از دست دادن زمان فراوان در طی ارائه پایان نامه برای صرف یادگیری پژوهش است و البته ناگوارتر از دست دادن فرصت انجام پژوهش‌های آینده برای دانشجو است.

پاورپوینتی که در اینجا آماده شده است، مطمئنا شما را در یادگیری پژوهش یاری چندانی نمی‌کند. با این حال این پاورپوینت می‌تواند چاره‌ای برای شما جهت انجام همان فایل ۳۰ اسلایدی باشد. گرفتن الگوهایی از این پاورپوینت و تغییر دادن آن به شکل دلخواه جهت ارائه می‌تواند راه را برای شما هموارتر کند.

هر سوال و اطلاعاتی که در این خصوص دارید را می‌توانید مستقیما از بخش تماس با ما بپرسید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: