واتس‌اپ

واتس‌اپ قابلیت‌هایی چون فلش دوربین جلو و برچسپ‌گذاری فیلم‌ها و تصاویر را اضافه کرد

اگر می‌خواهید از قابلیت‌های جدید واتس‌اپ چون فلش دوربین جلو و برچسپ‌ گذاری روی ویدیوها و تصاویر استفاده کنید، نسخه جدید واتس‌اپ را دانلود کنید.

امروز وبلاگ واتس‌اپ روش‌های جدیدی برای شخصی‌سازی تصاویر و ویدیوها را معرفی کرد تا بهتر بتوانید تصاویر را با خانواده و دوستانتان در جهان به اشتراک بگذارید. با ویژگی‌های دوربین جدید واتساپ، می‌توانید روی عکس یا ویدیو بنوسید و شکلک‌ها را اضافه کنید.

وقتی که تصویر یا ویدیویی گرفتید و خواستید به اشتراک بگذارید، به طور خودکار ابزار ویرایش ظاهر می‌شود. می‌توانید یک قلب بزرگ قرمز روی تصویر بگذارید یا یک شکلک را اضافه کنید. گاهی وقت‌ها یک تصویر ارزش هزاران کلمه را دارد. با اظافه کرد متن، و تغییر رنگ و فونتش این تاثیر بیشتر هم می‌شود.

قابلیت‌های دوربین واتس‌اپ اکنون از فلش جلو پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید یک سلفی کامل بگیرید. در تاریکی و نور شب، صفحه نمایش شما را درخشان می‌کند و کیفیت تصاویرتان را افزایش می دهد. همچنین ویژگی‌های زوم برای ضبط ویدیو اضافه شده است، به راحتی می‌توانید با دستتان بزرگنمایی را تنظیم کنید.

این ویژگی فعلا در نسخه جدید اندرویدی واتس‌اپ قرار داده شده است. واتس‌اپ قول داده است به زودی برای گوشی‌های آیفون نسخه جدید با قابلیت‌های ویژه ارائه دهد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: