دانلود تلگرام برای کامپیوتر

دانلود نسخه و ورژن جدید تلگرام برای کامپیوتر، تمامی نسخه‌های ویندوز، لینوکس و مک

اگر می‌خواهید حرفه‌ای با تلگرام کار کنید، نیاز است که آن را روی کامپیوترتان نیز نصب کنید. مخصوصا مدیران کانال‌ها برای مدیریت بهتر کانال‌شان تلگرام روی کامپیوتر ابزاری عالی برای آنهاست.

با اینکه می‌توانید تلگرام را بدون نصب از روی وب استفاده کنید، اما با نصب تلگرام روی کامپیوترتان فشاری روی سیستم‌تان وارد نمی‌شود و زیاد فضایی را اشغال نمی‌کند، تلگرام برای کامپیوتر بسیار سبک طراحی شده است، چیزی حدود ۱۵ تا ۱۶ مگابایت، در صورتی که اگر بخواهید واتس‌اپ را نصب کنید باید ۷۰۰ مگابایت بی‌زبان را خرجش بکنید.

دلیل سبکی این برنامه بودن نسخه پرتابل آن است. نسخه پرتابل نیازی به نصب روی سیستم ندارند. در نگارش بهترین برنامه‌های پرتابل معرفی شده‌اند می‌توانید آنها را ببینید، گزینه‌های بسیار جالبی از نرم‌افزار ویرایشگر عکس که حتی بهتر از فوتوشاپ عمل می‌کنند تا نرم‌افزارهای ناب مدیریت دانلود را می‌توانید پیدا کنید.

با اینکه در وب می‌توانید منابع زیادی برای تهیه این برنامه پیدا کنید، اما من به شما پیشنهاد می‌کنم همیشه از منبع دانلود کنید. به این شکل مطمئنا آخرین و بهترین نسخه را می‌توانید پیدا و دانلود کنید.

برای تهیه این برنامه به طور مستقیم از تلگرام به این آدرس بروید.

صفحه زیر برایتان باز می‌شود.

untitled-4

کار با این نسخه فوق‌العاده راحت‌تر از نسخه‌های گوشی است. خوب اگر برای ویندوز می‌خواهید از هر سری  که باشد، ویندوز ایکس پی، ۷، ۸ یا ۱۰ بدون هیچ معطلی مستقیم این جعبه آبی گرفتن تلگرام را بزنید.

این هم لینک‌های زیر که شما مستقیم از خود منبع تلگرام برنامه‌ها را دریافت می‌کنید.

ویندوز Setup
ویندوز پرتابل
Mac OS X 10.8+ Setup
Mac OS X 10.6 and 10.7 Setup
Linux 64 bit
Linux 32 bit

مطالب مرتبط

تمام چیزهایی که باید در رابطه با تلگرام بدانید

تلگرام سیاه، برنامه‌ای که دو برنامه واتس‌اپ و تلگرام را با هم ترکیب کرده است

چطور یک کانال تلگرام را حذف یا دیلیت کنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید: