سربازی بسیج

اطلاعیه جذب سرباز پژوهشگر با مدرک کارشناسی ارشد در سازمان بسیج علمی، پژوهشی

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اطلاعیه جذب سرباز پژوهشگر برای اعزام اول اسفند ۱۳۹۵ داده است. متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند. همچنین اولویت با رشته‌های فنی و مهندسی است. علاقه‌مندان فرصت دارند تا ۱۷ دی ۱۳۹۵ مدارکشان را به سازمان‌های بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در سراسر کشور بفرستند.

مدارک جهت ثبت نام : اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی، اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی، گواهی عضویت در بسیج، برگه ی اعزام به خدمت، یک قطعه عکس ۳*۴

به گزارش نگارش سجاد سنگسری، معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در مصاحبه با خبرنگار این سازمان در خصوص فراخوان جذب سرباز پژوهشگر برای اعزام ۹۵/۱۲/۱ گفت:
در راستای استفاده بهینه از ظرفیت نیروهای استعداد برتر در سطح دانشگاه های سراسر کشور و استفاده از ظرفیت این عزیزان در مراکز رشد و فناوری بسیج تعدادی از مشمولین اعزام مورخ ۹۵/۱۲/۱ براساس معیارهای این سازمان جذب و در استانهای محل سکونت افراد به کارگیری می گردند.
برادران دارای مدرک فوق لیسانس با اولویت رشته های فنی و مهندسی می توانند تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۷ با تکمیل مدارک به سازمان های بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در سراسر کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
اسامی پذیرفته شدگان از طریق سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در سطح استان ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک جهت ثبت نام : اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی، اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی، گواهی عضویت در بسیج، برگه ی اعزام به خدمت، یک قطعه عکس ۳*۴

منبع: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری

نقل از رایتمن

مطالب مرتبط

فراخوان جذب سرباز پژوهشگر توسط سازمان بسیج علمی، پژوهش و فناوری

فراخوان جذب پژوهشگر سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری

امریه سازمان انرژی اتمی ایران برای فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری

اطلاعیه امریه سربازی سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی در 1395

دیدگاه‌تان را بنویسید: