دروپال

آموزش کامل دروپال ۸ : قسمت اول مروری بر کارهایی که انجام می‌دهیم

این سری آموزشی مخصوص برای افرادی تهیه شده است که می‌خواهند ساخت وبسایتی را شروع کنند اما نمی‌دانند چطور و از کجا شروع کنند.

اگر از تلاش برای پیدا کردن شخصی که به رایگان سایتی برایتان بسازد خسته شده‌اید اگر از مرتب از ساخت سایت برای قوی کردن کسب و کارتان می‌شنوید؟ شما به دروپال نیاز دارید!

یا شاید الان یک سایت دارید، اما به مشکل برخوردید: دوستی که سایت‌تان را طراحی کرده الان دیگه پیش‌تان نیست تا ازش کمک بخواهید.

حالا هر چه که باشد این سری آموزشی مناسب برای شما است. این سری آموزشی به شما می‌گوید چطوری می‌توانید یک وبسایت را با دروپال بسازید. گمان نکرده است که شما ساخت سایت را بلد هستید. هیچ نیازی به کد نویسی ندارید؛ در واقع می‌توانید سایت‌تان را بدون دانستن یک خط کد کامپیوتری ایجاد کنید. زبان نوشتار دوستانه است و هیچ نیازی به آموزش کلاسی نیست. هدف این است به شما نشان دهیم چطور سایت‌تان را به آن شکلی که می‌خواهید طراحی کنید بدون کدنویسی و بدون کشیدن موی سرتان از ناامیدی.

در مورد این سری آموزشی

وابسته ترجیحات خودتان به انواع روش می‌توانید از این سری آموزشی استفاده کنید.

اگر مدیر محتوای وب، دارنده وبسایت، یا فردی نوکار با دروپال هستید می‌توانید خواندن را از فصل ۱ شروع کنید و تا رسیدن به خط آخر این سری آموزشی ادامه بدهید. در هر مرحله شما دانش و تجربه‌تان به تدریج بیشتر می‌شود. من مفاهیم را به صورت کارهای عملی توضیح می‌دهم. این سری ۱۷ فصل است که هر فصل جنبه خاصی از ساخت سایت با دروپال، مانند نصب دروپال، ساخت یک وبلاگ با فروم، استفاده از تصاویر و ویدیو در سایت‌تان یا ساخت یک فروشگاه آنلاین است.

اما تمام چیزهای این سری آموزشی را نمی‌توانی کامل حفظ کنی، پس هر وقت نیازش داشتی یک سری بهش بزن. می‌خواهی بدانی چطور باید ویدیوهای یوتیوب را در سایت دروپالیت بزاری؟ به این آموزش سر بزن. می‌خواهی بدانی چطور باید فرم تماس با مشتریانت ایجاد کنی؟ به این آموزش سر بزن.

چطور از این سری آموزشی استفاده کنم

این آموزش مثل یک کتاب مرجع است. موضوعی که می‌خواهید را می‌توانید به راحتی پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از جستجو یا جدول محتوا استفاده کنید.

به تدریج در نگارش یکی از منابع اصلی و آسان برای یادگیری دروپال پیدا می‌کنید. با نظراتتان ما را حمایت و دلگرم بسازید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: